Thumbnail Image

Досліджено вплив роботи приводу бурової установки під час розгону підіймальної системи з різними значеннями передавального відношення коробки передач і моменту тертя в муфті на процес вивільнення прихопленої колони бурильних труб. Наведено результат цих досліджень. Explored influencing of work of occasion of the boring setting during the acceleration of the cargo handling system with the different values of transmission of gear-box and moment of friction in a muff on the process of freeing of the grabbed column of borings pipes. The of these researches are resulted.

Харченко Є. В. Вплив параметрів приводу бурової установки на ефективність вивільнення прихопленої колони труб / Є. В. Харченко, А. В. Гутий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 678 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 112-118. - Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review