З використанням експерементально-розрахункового методу отримано інтегральні представлення компонент тензора напружень через компоненти тензора залишкових деформацій. На основі узагальнення експериментальних даних і результатів, отриманих числовими методами, запропоновано множину тензорних функцій для опису зварювальних пластичних деформацій. Laid out in appearance of integral upshots presentation of experimentallycalculation determination method of residual efforts in butt-weld pipes compounds liable to temper. Offered function for field description of welding plastic deformations.

Осадчук В. А. Напруження у стикових зварних з'єднаннях кільцевим швом труб, які схильні до гартування / В. А. Осадчук, А. Р. Дзюбик, Р. В. Палаш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 456 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 107–111. – Бібліографія: 8 назв.