Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі різницевих методів обробки сигналів запропоновано алгоритми та структурні схеми процесорів цифрових систем реального часу з мінімізацією затримки обчислень. On the basis a differencely of methods processing of signals the algorithms and block diagrams of processors of digital systems of real time with minimization of a delay of calculations are developed.

Стрепко І. Т. Програмно-апаратна реалізація процесорів цифрових систем з мінімізацією затримки обчислень / І. Т. Стрепко, О. В. Тимченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 389 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 65–72. – Бібліографія: 5 назв.