Видавництво Львівської політехніки

В роботі розглянуто проблему формування навчально-методичного наповнення інформаційних систем підтримки навчального процесу. Показано можливість актуалізації навчально-методичного забезпечення на основі аналізу активної комунікативної взаємодії учасників навчального процесу. This paper deals with the problem of the teaching content formation of training process information systems support. The paper shows the courseware updating possibility which is based on the analysis of the active communicative interaction of the educational process partners.

методичне забезпечення, інформаційна система, комунікативна взаємодія, teaching content, information system, communicative interaction

Новгородська Л. Актуалізація навчально-методичного забезпечення в інформаційних системах підтримки навчального процесу / Людмила Новгородська // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 182–184. – Бібліографія: 2 назви.