Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено композиції на основі ненасиченої поліефірної смоли ПН-1. Показано їх придатність до переробки методом заливки. The compositions on the basis of unsaturated polyester resin PN-1 are investigated. It is shown their suitability for by pouring.

Яковенко Т. Т. Дослідження фізико-хімічних властивостей композицій на основі ненасиченої поліефірної смоли ПН-1 і відходів пінополістиролу / Т. Т. Яковенко, І. В. Слімаковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 77-79. – Бібліографія: 2 назви.