Аналіз сучасних електронних засобів для біометрії

Проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку електронних біометричних засобів для ідентифікації особи. Описано узагальнений алгоритм проведення ідентифікації особи з використанням статичних та динамічних біометричних характеристик (БМХ) людини та структурну організацію таких систем. Розглянуто приклади та будову сенсорних пристроїв, які використовують для реєстрації дактилоскопічних БМХ людини. The analysis of a modern state and prospects of development of electronic biometric equipments for personal identification is carried out. The generalized algorithm of realization of personal identification with use of the static and dynamical biometric characteristics (BMC) and structural organization of such systems are described. The examples and structure of sensor devices, which are used for registration of dactiloscopic BMC of the person are considered.

Готра О. З. Аналіз сучасних електронних засобів для біометрії / О. З. Готра, Н. В. Дорош, Г. Л. Кучмій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 569 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 17–21. – Бібліографія: 6 назв.