Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Створено математичну модель для аналізу усталених режимів вузла навантаження електропостачальної системи з блочним відцентровим помповим агрегатом із асинхронним електродвигуном. Отримано залежності напруги та частоти напруги живлення електродвигуна від продуктивності помпи з метою формування функцій частотного керування електродвигуном автоматичної системи керування агрегату. Mathematical model intended for analysis of steady-state processes in element of load in electric power distribution system with block centrifugal pump apparatus with electric asynchronous motor is created. Dependencies of electric motor voltage and frequency on pump productivity in order to form frequency control function of electric motor automatic control system were obtained.

електропостачальна система, електродвигун

Гоголюк П. Ф. Математичне моделювання усталених режимів вузла навантаження електропостачальної системи з блочним помповим агрегатом / П. Ф. Гоголюк, Т. М. Гречин, В. Г. Лисяк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 58-64. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review