Створення нових водних форм левоміцетину

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Одержано нові водні форми левоміцетину із збереженням його антимікробних властивостей методом солюбілізації з використанням інтеролігоелектролітних комплексів на основі функціональних поверхнево активних олігомерів як солюбілізуючих агентів. New water-soluble preparations on the basis levomicetiny possessing bactericidal activities solubilized by polyelectrolytic complex of polymeric surfactant have been obtained.

левоміцетин, метод солюбілізації, інтеролігоелектролітні комплекси

Створення нових водних форм левоміцетину / Р. О. Петріна, Н. Л. Заярнюк, О. С. Абушик, О. З. Комаровська-Порохнявець, С. С. Коліда // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 154-159. – Бібліографія: 4 назви.