Запропоновано загальний підхід до моделювання інформаційного об’єкта та принципи побудови системи прийняття рішень у випадку прогнозування спрацювання захистів на електростанціях. Побудовано алгоритми попереднього аналізу потоків інформації з метою конструювання нейромережі для прийняття рішень. The general approach to modeling the information objects and the principles of building the making decision system for forecasting the defense systems making at the power-stations is proposed. The special algorithms of preliminary information flow analysis were built by applying the neural network.

Застосування нейронної мережі для аналізу ситуацій з метою виявлення передумов спрацювання захистів на енергоблоках / Ю. Нікольський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 263–270. – Бібліографія: 7 назв.