2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано пошуковий метод розв'язування ігрової задачі в умовах невизначеності. Сформульовано умови збіжності ігрового методу та наведено результати комп'ютерного моделювання.
It is offered а search method of the game problem decision in conditions of uncertainty. Conditions of convergence of a game method are formulated and results of computer modelling are given.

Кравець П. Регулризований ігровий метод керування випадковими процесами в умовах невизначеності / П. Кравець // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 101–109.