Синтез баркероподібних кодів на основі числових лінійок-в’язанок

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто синтез баркероподібних кодів на основі моделей типу числових лінійок-в'язанок при перетворенні інформації, що дає змогу підвищити захист застосування кодованої інформації від несанкціонованого доступу.
The synthesis of barker codes because of models as numerical rulers is considered at conversion of the information that enables to increase protection of the coded information against unauthorized access.

Різник О. Синтез баркероподібних кодів на основі числових лінійок-в’язанок / О. Різник, Б. Балич, М. Гничак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 69–73.