Наведена методика встановлення значень координат українських перманентних станцій на основі даних попередніх реалізацій референцної системи ITRS. Приведена методика установления значений координат украинских перманентных станций на основании данных предыдущих реализаций референцной системы ITRS. The technique of an establishment of values of coordinates of the Ukrainian permanent stations on the basis of the given previous realisations of reference system ITRS.

геозичні координатиде, перманентна станція

Савчук С. Методика встановлення вихідних значень координат українських перманентних станцій для високоточної геодезичної привязки / С. Савчук, О. Гриншина-Полюга // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 2 (18). – С. 39–43. – Бібліографія: 5 назв.