Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено модифікацію поверхні дисперсного гідроксиду магнію пероксидними гетерофункціональними кополімерами. Досліджено вплив природи та концентрації модифікатора на властивості модифікованих наповнювачів. Показано, що в результаті модифікації значно знижується поверхнева енергія дисперсного гідроксиду магнію, зростає його гідрофобність і седиментаційна стабільність. The modification of the surface of disperse magnesium hydroxide with peroxide heterofunctional copolymers has been carried out. The influence of modifier nature and concentration on colloidal-chemical properties of modified fillers was studied. It has been shown that as a result of modification surface energy of disperse magnesium hydroxide decreases and its hydrophobicity as well as sedimentation stability increase.

Вплив модифікації гідроксиду магнію пероксидовмісними кополімерами на властивості поверхні наповнювача / О. М. Шевчук, В. С. Токарєв, У. Вагенкнехт, К. Грюндке, Р. О. Монцібович, Н. М. Букартик, С. А. Воронов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 163-166. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review