Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Задача розрахунку вихрових струмів і додаткових втрат потужності в зубцях крайнього пакета осердя статора розв’язується чисельним методом з урахуванням реальної конструкції турбогенератора в цілому і його елементів. Порівнюються вказані втрати при різних варіантах зубців крайнього пакета. A problem of calculations of eddy currents and added power losses in stator end core-lamination stack teeth is solved via a numerical method taking into account existing design of both a turbogenerator in large and its elements. The mentioned losses are compared for various end stack tooth shapes.

Милых В. И. Сравнительный анализ вихревых токов и потерь мощности в зубцах крайнего пакета статора в турбогенераторе / В. И. Милых, О. Н. Дубинина // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 93–99. – Библиография: 12 названий.