Сформульовано задачі дослідження інформаційних властивостей води. Визначено основні етапи і засоби реалізації інформаційної технології відбору та оброблення інформаційно-структурних образів води, розроблено структуру спеціалізованого програмного забезпечення. Research tasks of water information properties were formulated. Main stages and means of selection information technology realization and information and structural water mode processing were determined. A structure for dedicated software was developed.

Войчишин К. Інструментальні засоби введення та оброблення інформаційно-структурних образів води / К. Войчишин, І. Цмоць, Х. Гульовата // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 91–100. – Бібліографія: 10 назв.