Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати дослідження впливу умов фотополімеризації полівінілпіролідон-2-гідроксіетилметакрилатних композицій, зокрема складу мономер-полімерних систем, довжини хвилі опромінення, температури реакції на структуру продуктів фотоотвердження. Методами фотоколориметрії та ІЧ-спектроскопії доведено утворення зшитих прищеплених кополімерів. The results of polyvinylpirrolidone-2-hydroxyethylenemethacrylate compositions photopolymerization conditions, particularly monomer-polymer systems formula, irradiation wave length, reaction temperature effect the photosetting products structure are presented in this work. The formation of structural graft co-polymers was proved by (infra-red) spectroscopy and photocolorimetry methods.

ономер-полімернич систем, фотоколориметрія, отоколориметрі, photocolorimetry

Шекета М. Л. Дослідження впливу умов фотополімеризації на структуру полівінілпіролідон-2-гідроксіетилметакрилатних полімерів / М. Л. Шекета, Т. І. Гриб // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 310-313. – Бібліографія: 6 назв.