Деякі інтуїтивні аспекти ціноутворення з погляду маркетингового підходу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуті проблеми ціноутворення під час виходу продукту на ринок. Проаналізовані типові помилки, які допускають підприємства під час вирішення цієї проблеми й причини цих помилок. Сформульовано рекомендації з усунення помилок у визначенні ціни товару. Особлива увага приділяється необхідності побудови маркетингової стратегії ціноутворення. In clause the problems of account of the price are considered at an output of a product on the market. The typical mistakes are considered which suppose the enterprises at the decision of the given problem and reason of these mistakes. The recommendations for elimination of mistakes in definition of the price of the goods are formulated. The special attention is given to necessity of construction of marketing strategy of education of the price of a product.

Роботько С. Ф. Деякі інтуїтивні аспекти ціноутворення з погляду маркетингового підходу / С. Ф. Роботько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 330–336. – Бібліографія: 3 назви.