Багатофункціональні сенсори: концепція сучасного використання

Пропонується новий напрямок розвитку багатофункціональних сенсорів, які дають змогу одним вимірювальним перетворювачем забезпечувати одночасне вимірювання двох і більше фізичних величин, як правило, без потреби вилучення додаткових похибок. Предлагается новое направление развития многофункциональных сенсоров, которые позволяют одним измерительным преобразователем обеспечивать одновременное измерение двух и больше физических величин, как правило, без потребности изъятия дополнительных погрешностей. Offers a new area of development many functional sensors, which allow by one measuring transformer to provide a simultaneous measuring of two and more physical sizes, as regulation without withdraval need of additional errors.

Засименко В. Багатофункціональні сенсори: концепція сучасного використання / В. Засименко, Б. Голюка // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 87–90. – Бібліографія: 8 назв.