Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблему регулювання витрати води на насосних станціях в умовах випадкової зміни споживання абонентів мережі. Розроблено алгоритм керування роботою електроприводів насосної станції на основі частотного регулювання роботи двигунів насосів з використанням прогнозованих значень витрати води.In the article the problem of water expense adjusting in the conditions of change value of serve on the pumps stations is offered. Control algorythm by work of the pumping station is developed on the basis of the frequency adjusting of pumps work with the use of the forecast values of water expense.

насосні станції, витрата води, частотне регулювання, прогнозовані значення, pumps stations, water expense, frequency adjusting, forecast values

Селепина Р. О. Алгоритм регулювання енергоефективними режимами роботи насосного обладнання на основі дворівневого прогнозу водоспоживання / Р. О. Селепина, Н. М. Якимчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 666 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 92-97. – Бібліографія: 5 назв.