Стратегічне управління підприємством із застосуванням контролінгу

Запропоновано використання поточного контролю за станом виробничих процесів підприємства для досягнення його стратегічних цілей. Розглянуто особливості узгодження стратегічного та поточного управління, розроблено рекомендації щодо їхнього практичного поєднання. Using of the current control behind a status of production and conomic processes of the enterprise for achievement of its strategic purposes is offered. The features of strategic and current management are considered, recommendations are developed in relation to practical combination these two types of management.

Огородник І. Стратегічне управління підприємством із застосуванням контролінгу / І. Огородник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 598 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 9–18. – Бібліографія: 4 назви.