Змодельовано нестаціонарні деформаційно-релаксаційні процеси в анізотропних капілярно-пористих матеріалах, зокрема у висушуваній деревині. Для числового розв’язування двовимірної математичної моделі використано метод скінченних елементів. The transient strain-relaxation processes in anisotropic capillary and porous materials are modeled, in particular in the dried wood. For the numerical solving of 2D mathematical model the finite elements method is used.

Соколовський Я. Моделювання деформаційно-релаксаційних процесів у висушуваній деревині методом скінченних елементів / Я. Соколовський, А. Бакалець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 51–57. – Бібліографія: 9 назв.