Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень діалізної проникності гідрогелевих плівок на основі кополімерів полівінілпіролідону з гідроксіетилметакрилатом залежно від їхнього складу, товщини та режимів діалізу. Підтверджено можливість використання синтезованих гідрогелів як дифузійних діалізних мембран. Results of researches dialysis permeability films from hydrogel on the basis of copolymers of polyvinylpirrolidone with hydroxymethylenemethacrylate dependence from their composition, thickness and modes of dialysis are brought. Possibility using of the synthesized hydrogels as diffusive dialysis membranes is confirmed.

езультати досліджень, синтезовані гідрогелі, results of researches, synthesized hydrogels

Мельник Ю. Я. Дифузійні властивості плівкових гідрогелів на основі кополімерів полівінілпіролідону / Ю. Я. Мельник, О. З. Галишин, В. Й. Скорохода // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 289-292. – Бібліографія: 6 назв.