Жаростійкі матеріали з алюмосилікатним додатком

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Представлені результати досліджень фізико-механічних властивостей жаростійкого бетону на основі композиційного цементу з механохімічною активацією. Встановлено, що при нагріванні до 600 °С міцність бетону на композиційному цементі зростає на 80 %. Tthe results research of physical-mecanical properties of refractory concrete on the base composite cement with mecanical and chemical activation are shown. During heating to 600 °С the strength of refractory concrete on the base composite cement with mecanical and chemical activation increased on 80 %.

Жаростійкі матеріали з алюмосилікатним додатком / О. Р. Позняк, Б. В. Федунь, П. В. Новосад, Р. Я. Крайник // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 46–48.