Досліджено вплив процесів глобалізації на розвиток локального трудового потенціалу прикордонних територій Закарпатської області, аналізується діяльність спільних підприємств із залученням іноземного капіталу та їх вплив на розв’язання проблем зайнятості в прикордонних територіях. Досліджується інноваційна компонента трудового потенціалу як основа підвищення його конкурентоспроможності. In clause influence of processes of globalization on development of local labour potential of frontier territories of the Zakarpatye area is investigated, activity of joint ventures with the foreign capital and their influence on the decision of problems of employment in frontier areas is analyzed, it is investigated innovative a component of labour potential as bases of a raising of its opportunity to compete.

Маргіта М. В. Людський фактор інноваційного розвитку прикордонних територій закарпатської області / М. В. Маргіта // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008 . – № 623: Логістика. – С. 150–154. – Бібліографія: 3 назви.