Проаналізовано результати визначень переміщень земної кори на Шпіцбергенічленами експедиції Варшавської політехніки з використанням GPS-вимірювань у 2005-2006 рр. Проанализированы результаты определений смещений земной коры на Шпицбергене членами експедиции Варшавской политехники с использованием GPS-измерений в 2005-2006 гг. There was done the analysis of results of determinations of Earth crast displacements jn the hoe Spitsbergen implemented by expedition from Warsaw Polithechnic University using GPS- measurements of 2005-2006.

Prace geodezyjne podczas polarnych wypraw na spitsbergen organizowanych przez politechnike Warszawską / А. Pachuta, J. Walo, A. Adamek, M. Rajner, M. Wożniak, K. Węzka // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 51–57. – Bibliografia: 8 tutulow.