Залучення іноземних інвестицій для розвитку машинобудування Закарпаття

Одним із найважливіших чинників прискорення розвитку економіки країни є модернізація і технічне переоснащення основних секторів національного господарства. Вирішальну роль у виконанні цього важливого стратегічного завдання повинна відігравати галузь машинобудування як основний постачальник сучасної високопродуктивної техніки, застосування якої повинно забезпечувати зростання обсягів випуску конкурентоспроможної продукції та підвищення ефективності виробництва. One of major factors of acceleration of development of economy of Ukraine there is modernization and technical retooling of basic aspects of national economy. Decision role is the decision of this important strategic task must play industry of engineer as a basic supplier of modern highly productive technique application of which must provide growth of volumes of output of competitive products and increase of efficiency of production.

Петрович Й. М. Залучення іноземних інвестицій для розвитку машинобудування Закарпаття / Й. М. Петрович, О. В. Феєр // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 304–309. – Бібліографія: 7 назв.