Системний аналіз ієрархічних розгалужених систем та їх характеристик надійності

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Уточнено класифікацію ієрархічних розгалужених систем. Досліджено основні характеристики надійності невідновлюваних розгалужених систем. Визначено їх зв'язок із характеристиками надійності невідновлюваних систем відповідно до вимог державних стандартів України.
The classification of hierarchical ramified systems is verified. Main reliability characteristics of unrestorable ramified systems are examined. Their connection with reliability characteristics of unrestorable systems in accordance with requirements of state standards of Ukraine is examined.

Сидор А. Системний аналіз ієрархічних розгалужених систем та їх характеристик надійності / А. Сидор, Д. Марунчак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 65–69.

Endorsement

Review