Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначене миттєве значення електромагнітної сили, що діє на вал асинхронного двигуна від дефекту у стрижні короткозамкненої клітки ротора Instantaneous value electromagnetic force, which is taking effekt on the shaft induction motor from the defect in the bar at the squirrel-cage rotor winding, has been determined.

Яцун М. А. Електромагнітна сила дії на вал асинхронного двигуна від дефекту у стрижні короткозамкненої клітки ротора / М. А. Яцун // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 185-189. – Бібліографія: 3 назви.