Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено порівняльний аналіз рівнів напруги на шинах власних потреб енергоблока з додатковим робочим трансформатором власних потреб час усталених режимів зовнішніх коротких замикань. Наведено результати досліджень для енергоблока електростанції з турбогенератором ТГВ-200М. The comparative analysis of voltage levels at auxiliary buses of power unit with the additional working auxiliary transformer under internal short circuits is carried out. The results of researches for power unit with power plant turbogenerator ТГВ-200М are given.

трансформатор, турбогенератор ТГВ-200М

Лисяк Г. М. Режими зовнішніх коротких замикань енергоблока з додатковим робочим трансформатором власних потреб / Г. М. Лисяк, О. Р. Пастух, О. М. Равлик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 125-132. – Бібліографія: 7 назв.