Вдосконалення механізму інформаційного забезпечення споживання основних засобів

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто та проаналізовано кількісні й якісні характеристики облікових систем, у яких нагромаджується інформація про споживання основних засобів. Здійснено порівняльний аналіз інформаційного насичення автоматизованих систем “1C: Підприємство” (конфігурація “Бухгалтерський облік для України”) та “Парус- Підприємство”. Визначено напрямки їх вдосконалення для можливої адаптації до потреб управління споживанням основних засобів.
It is considered and quantitative and high-quality descriptions of the registration systems which information about consumption of basic facilities accumulates at are analysed. The comparative analysis of informative saturation of the automated systems “1C is carried out: Enterprise” (configuration “record-keeping for Ukraine”) and “Sail-enterprise”. Directions of their perfection are definite for possible adaptation to the necessities of management by consumption of basic facilities.

Дейнега І. О. Вдосконалення механізму інформаційного забезпечення споживання основних засобів / І. О. Дейнега // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 267–272. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review