К теории колебаний стержневых систем ступенчато-переменной жесткости

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто поздовжні, поперечні та крутильні коливання стрижневих систем ступінчатозмінної жорсткості. Досліджено властивості власних функцій відповідних граничних задач. Доведено їхню ортогональність з вагою. Отримано вираз для квадрата норми власних функцій. Розглянуто підходи до розв’язання задач на власні та вимушені коливання таких систем.
In this article transversal, longitudinal and twirl vibrations of rod systems of stepped variable harsh are studied. The properties of eigen functions of border problems are investigated. It is shown that they will be weighted orthogonal. The formula for square norm of eigen functions is obtained. The problems solutions of such systems approaches are shown.

Улитин Г. М. К теории колебаний стержневых систем ступенчато-переменной жесткости / Г. М. Улитин // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 251–255.