Thumbnail Image

2000-01-25

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Вивчено напрямки перебігу реакцій окиснення піриту, іцо міститься у вугіллі, при дії на нього оксиданту, який складається з паро-повітряної суміші. Показано, що таким методом можливо з високосіркового вугілля одержувати низькосіркове тверде паливо та гази знесірчення з високим вмістом S02, який можна вилучати ОДНИМ З ВІДОМИХ ЦИКЛІЧНИХ методів.
Is investigated directions of a course of responses of oxidation of a pyrite contained in a coal, at operation on it oxidator, consisting from a steam-air mix. Is shown, that by such method it is possible from high- sulphur of coal to receive low-sulphur hard fuel and* gases of a desulphurization with the high contents of a dioxide of sulphur, which can be extracted from them (to concentrate) by one from known cyclical methods.

Гайванович В. Можливі напрямки перебігу процесу знесірчення вугілля, який здійснюється під дією паро-повітряної суміші / Василь Гайванович, Сергій Пиш’єв, Вікторія Лепак // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 388 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. — С. 207–212.

Endorsement

Review