2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано адаптивний алгоритм оцінки та корекції іоносферного впливу на результати вимірювань за допомогою наземних декаметрових радіо-інтер- фгрометрів. Проведено попередні дослідження ефективності алгоритму на основі обробки даних спільних спостережень за допомогою радіотелескопів УРАН-3 та УРАН-2.
An adaptive algorithm of evaluation and reduction of the ionospheric influence on decametric ground-base interferometry had been elaborated. Preliminary research of the algorithm efficiency was conducted using data of the common observations of radio telescopes URAN-3 and URAN-2.

Досин Г. Адаптивний алгоритм корекції квазірегулярної компоненти іоносферного впливу на інтерферометричні дані в декаметровому діапазоні радіохвиль / Г. Досин, В. Кошовий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 200–208.