Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано розробку методів паралелізації діакоптичних методів інтегрування складних електротехнічних кіл у локальній комп’ютерній мережі. На прикладі показано ефективність методу роздільного інтегрування підсхем з суттєво різними інерційними властивостями. Diacoptic parallel methods of time-domain simulation of large-scale electrical engineering circuits in local computer netware are presented.

Рендзіняк С. Й. Розрахунок динамічних режимів складних електротехнічних кіл паралельними діакоптичними методами / С. Й. Рендзіняк, В. І. Мурин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 235–239. – Бібліографія: 2 назви.