Тиск кругового штампа через пластинку на пружний півпростір

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено напружено-деформований стан в круговій пластині, яка втискається в пружний півпростір круговим штампом. Задача зведена до системи рівнянь відносно параметрів, які характеризують геометрію взаємодії штампа, пластинки і півпростору залежно від силового фактора. Представлено залежності зони контакту від розмірів штампа та пластинки. The article is devoted to investigation of strain-stress state in a circular plate, which is pressed into elastic half-space by a circular stamp. The task is reduced to system of the equations concerning parameters, which characterize interaction of a stamp, plate and half-space depending on the force factor. The dependences of contact zone on the sizes of a stamp and plate are presented.

Дубецький С. А. Тиск кругового штампа через пластинку на пружний півпростір / С. А. Дубецький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 483 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 54–58. – Бібліографія: 5 назв.