Thumbnail Image

Стохастичні диференціальні рівняння, які описують коливні процеси механічних систем з випадковими збуреннями, допускають дві інтерпретації: в сенсі Іто та Стратоновича. В роботі досліджується зв’язок між цими двома інтерпретаціями і даються рекомендації, коли доцільно використовувати кожну з них. Arbitrary differential equations that they describe the vibration processes of the mechanical system with occasional turbulences they allow two interpretations into the sense of Eto and Stratonovich. The connection between these two interpretations is investigated in this article and the recommendations are given when each of can use reasonable.

Ванькович Т.-Н. М. Про дві інтерпретації стохастичних диференціальних рівнянь, які описують випадкові коливні процеси механічних систем / Т.-Н. М. Ванькович, Я. А. Зінько, М. В. Боженко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 614 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 47-49. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review