Обґрунтування основних закономірностей функціонування та розвитку виробничо-господарських структур і окреслення напрямів оцінювання діяльності ВГС через визначення ймовірності виникнення кризових ситуацій дадуть змогу уточнити основні загальнонаукові підходи до антикризового управління інтегрованими угрупованнями. Justification of the basic laws of operation both the developments of manufacturing - economic structures and delineating of directions of an estimation of activity MES through definition of probability of origin of crisis situations will enable to improve main approaches to anticrisis control of the integrated classifications.

Колісник М. К. Основні закономірності функціонування та розвитку виробничо-господарських структур та необхідність антикризового управління / М. К. Колісник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 101–108. – Бібліографія: 10 назв.