Комп'ютерні ігри як засіб впровадження політичних стереотипів

Проаналізовано комп'ютерні ігри як засіб формування політичних стереотипів. Автор звертає особливу увагу на психологічні аспекти впровадження та закріплення стереотипів у грі. In the article analyzed computer games as means of formation of political stereotypes. The author pays special attention on psychological aspects of introductions and fastenings of stereotypes during game.

Шерман О. Комп'ютерні ігри як засіб впровадження політичних стереотипів / О. Шерман // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 20. – С. 150–154. – Бібліографія: 22 назви.