Thumbnail Image

Розглядаються особливості співполімеризації N-[(трет-бутилперокси)метил]акрила- міду з октилметакрилатом. Показано, що в цих системах спостерігаються відхилення від відомого слабоінгібованого механізму співполімеризації пероксидних мономерів. Features of copolymerization of N-[(tret-butylperoxy)methyl]acrylamide with octylmethacrylate are considered. Differences in these systems from known weakly-inhibited mechanism of peroxide мономер copolymerization are shown.

Особливості кополімеризації N[(трет-бутиліперокси)-метил]акриламіду з октилметакрилатом / І. Т. Тарнавчик, С. М. Варваренко, Н. Г. Носова, Н. В. Пузько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 168-171. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review