Метод усереднення для коливних стохастичних систем із швидкозмінною фазою

Thumbnail Image

Обгрунтовано метод усереднення для стохастичних систем з швидкозмінною фазою, до яких зводяться коливні процеси в істотно нелінійних системах. Формулюється теорема про оцінювання різниці між розв'язком точної і усередненої в першому наближенні систем на скінченному часовому інтервалі. A method of averaging for arbitrary systems with quickly changing phase to what fluctuating processes in substantially nonlinear systems concern has discussed. The theorem of a dsfference estimation between a condusion of the systems exact and averaged in the first rapprochement in ended time interval is formulated.

Ванькович Т.-Н. М. Метод усунення для коливних стохастичних систем із швидкозмінною фазою / Т.-Н. М. Ванькович, Я. А. Зінько, М. В. Боженко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 678 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 11-14. - Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review