Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Визначено основні властивості шламу. Наведені дані якісного елементного складу. Визначено концентрації основних компонентів шламу-цинку, сірки та заліза. Досліджено втрату маси шламу при нагріванні. The main properties of sludge are determined. The data of the qualitative content of the wastes has been described. It was found concentrations of the slurry compount-zinc, sulphur, iron.

Дослідження основних властивостей та складу шламу Сокальського виробництва штучного волокна / О. В. Мартинець, О. Г. Курилець, В. Т. Яворський, І. П. Полюжин // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 6-8.– Бібліографія: 4 назви.