Розглянуто принципи інтелектуалізації засобів контролю та діагностики енерго-об’єктів. Досліджено особливості переходу від рівня багатофункціонального засобу з жорсткими програмами виконання вимірювальних процедур до рівнів неітеративного й ітеративного адаптивного засобу.

This paper presents intellectualization principles of the control and diagnostic tools of power objects. The features of transferring from the level of measure procedures hardcoded multifunctional tools to levels of noniterative and iterative adaptive tools are investigated.

Дороніна, О. М. Підвищення рівня інтелекту процесорних комплексів контролю та діагностики енергооб'єктів / О. М. Дороніна, С. В. Хомич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 603 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 35-39. – Бібліографія: 9 назв.