Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Представлені результати дослідження процесів увікнення на неробочий хід та вимкнення установки стабілізації режиму дугової сталеплавленої печі на базі індуктивно-ємнісного перетворювача джерела напруги в джерело струму. Introduce is results of research the proceses of switch on singl idling and switch off stabilisation installation of mode the arc furnace steel-melting on basic iductivecapacitance converter voltage source in the current source.

Жовнір Ю. М. Комутаційні процеси в системі електоропостачання дугової сталеплавильної печі з установкою стабілізації режимурежимів / Ю. М. Жовнір, В. Г. Турковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 92–97. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review