Загальнодержавне та виробниче регулювання витрат діяльності підприємств

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтовано необхідність загальнодержавного і виробничого регулювання витрат діяльності. Зроблено спробу ув’язати інтереси держави і підприємств у вирішенні проблеми зниження виробничих витрат, забезпечення їх використання на основі обґрунтованих підходів до управління витратами та посилення їх ролі у забезпеченні ефективності господарювання. The necessity of nation-wide and industrial regulation by the charges of activity of the enterprises is proved in the article. It is made an attempt to coordinate interests of the state and businessman at the decision of problems of decrease of the industrial charges, maintenance of their use on the basis of the prove d approaches to cost management and strengthening of their role in maintenance of managing efficiency.

Кміть В. М. Загальнодержавне та виробниче регулювання витрат діяльності підприємств / В. М. Кміть // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 424 : Логістика. – С. 179–183. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review