2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Для прийняття рішень з організації процесу обчислення гармонічних перетворень даних змінних обсягів використовується сформований циклічний розклад підстановки, який визначається на основі базисної матриці перетворень. Розлянуто узагальнену схему ефективного алгоритму на основі формування блочно-матричних структур аргументів базису гармонічного дискретного перетворення.
The passing decisions for synthesis efficient algorithm calculation of the harmonic discrete transforms the arbitrary size of data are used the formed cycle decomposition of substitution what determine for the discrete basis matrix of transform. The general structure of efficient algorithm on base of the constructing block-matrix structures of arguments the harmonic discrete transforms is considered.

Процько І. О. Розробка схеми узагальненого ефективного алгоритму гармонічного перетворення даних / І. О. Процько // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 157–165.