Ігрові методи випадкового пошуку в умовах невизначеності

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено ефективність застосування адаптивних ігрових методів для пошуку об’єкта в умовах невизначеності. Вивчається вплив розмірності простору та дисперсії переміщення об’єкта на середню кількість пошукових кроків.
Efficiency of application of adaptive game methods for search of object in conditions of uncertainty is investigated. Influence of dimension of space and a dispersion of moving of object on average quantity of search steps is studied.

Кравець П. О. Ігрові методи випадкового пошуку в умовах невизначеності / П. О. Кравець // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 105–117.