Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано систему електропривода механізму обертання з контуром від’ємного затриманого зворотного зв’язку за прискоренням, який регулює прискорення за пропорційним законом залежно від величини моменту інерції механізму.The system of electromechanic of mechanism of rotation is described with the contour of the negative detained feed-back after the acceleration, which regulates the acceleration after a proportional law depending on the size of moment of inertia of mechanism.

Лозинський О. Ю. Система параметричного регулювання прискорення механізму приводу обертання екскаватора / О. Ю. Лозинський, Б. Я. Панченко, В. Б. Цяпа // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 563 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 65–70. – Бібліографія: 3 назви.