Видавництво Львівської політехніки

Запропоновано створення єдиного тестового серверу ВНЗ на основі інструментальних засобів комп’ютерної системи тестування знань OpenTEST2. Обґрунтовано необхідність створення єдиного тестового серверу ВНЗ, розглянуто питання підготовки тестових завдань, проведення тестувань і оцінювання їх результатів та аналізу якості тестових завдань. Creation of the integrated test server of an institute of higher education on a base of the tools of the knowledge computer test system OpenTEST2 is proposed in the article. The necessity of the integrated test server creation is justified; the questions of test a tasks preparation, ca0rrying out testing and evaluation of test results along with test quality analysis are considered.

тестовий сервер, комп’ютерне тестування, тестові завдання, test server, computer-aided testing, test tasks

Шкіль О. С. Єдиний тестовий сервер вищого навчального закладу як основа якісного проведення тестувань / О. С. Шкіль // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 703 : Інформатизація вищого навчального закладу. – С. 54–59. – Бібліографія: 4 назви.