Вибір параметрів фільтрових реакторів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Статтю присвячено проблемі вибору параметрів фільтрових реакторів для схем фільтро-компенсуючих кіл, призначених для роботи в системах електропостачання промислових навантажень. Показано, що тут важливе значення мають характеристики перехідних процесів у нормальних експлуатаційних режимах. Дається аналіз перехідних струмів і напруг у характерних режимах з огляду на їх амплітуди та повторюваність, а також порядок врахування цих факторів під час вибору параметрів фільтрових реакторів.

Варецький Ю. О. Вибір параметрів фільтрових реакторів / Ю. О. Варецький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 400 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 3–10. – Бібліографія: 10 назв.