Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі аналізу літературних джерел і проведених досліджень складу та властивостей відпрацьованого каталізатора запропоновано можливі шляхи його перероблення. У лабораторних умовах проведено утилізацію нікелю з відпрацьованого каталізатора ІСІ (11-3) з одержанням нікелю нітрату. On the basis of the literary sources analysis and conducted investigations of composition and properties of waste catalyst, it is proposed to the possible ways of its processing. It is carried out the nickel utilization process from waste catalyst ICI(11-3) with nickel nitrate obtaining.

Слюзар А. В. Дослідження складу, властивостей та можливості вилучення нікелю з відпрацьованого каталізатора ІСІ (11–3) / А. В. Слюзар, Г. І. Зозуля, Я. А. Калимон // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 32-36. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review